1- آیا لاستیک ارسالی از لاستیک های جدید تولید شده تامین و ارسال می‌شود؟

رادیس تجارت با دسترسی به بهترین های بازار و با توجه به توان خود، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود ارسال می کند. تاریخ تولید لاستیک در صفحه محصول اعلام شده است. پس از دریافت تایر به تاریخ ساخت لاستیک که بر روی دیواره آن درج شده دقت نمایید.

2- تایر ها شامل گارانتی می شوند؟

بله اطلاعات تمامی محصولات مدت گارانتی آن ها ذکر شده است. (به این نکته توجه داشته باشید که گارانتی از زمان تولید تایر محاسبه می گردد، نه زمان خرید شما.) همچنین در خصوص لاستیک های با نصب الزامی گارانتی فقط از طرف شرکت تولید کننده و با وارد کننده می باشد و امکان عودت لاستیک به مجموعه رادیس تجارت وجود ندارد.

3- دریافت کد ملی در حین ثبت نام به چه منظور است؟

با توجه به سیاست های اقتصادی گمرکی جدید تدوین شده از طرف مراجع ذیصلاح در جهت مبارزه با قاچاق کالا، شرکت های قانونی فروشنده کالا موظف به ارائه اطلاعات خریداران خود هستند تا مورد ظن فروش کالای قاچاق قرار نگیرند، و این روشی برای بررسی گردش قانونی کار است.

4- هزینه حمل رایگان است؟

هزینه حمل بنا به تعداد و مسافت شما متغیر می باشد و بر اساس قیمت روز شرکت پست می باشد.

5- سایز مورد نظر من در سایت موجود نیست؟

با توجه به تنوع بسیار زیاد خودرو ها و سایز تایر مربوط به آن امکان موجود بودن همه سایز ها و برند ها در هیچ مجموعه ای وجود ندارد.

6- آیا امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی وجود دارد؟

خیر،  به منظور تسریع فرآیند سفارش گذاری تنها می توان سفارش ها را به صورت اینترنتی ثبت نمود.

7- آیا ثبت سفارش در تمامی ساعات روز و حتی روزهای تعطیل هم ممکن است؟

بله،‌ فروشگاه اینترنتی رادیس تجارت هیچ محدودیت زمانی برای ثبت سفارش ندارد. ارسال سفارش ها و نیز پاسخگویی طبق زمان بندی اعلام شده انجام می پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه  تماس با ما رجوع فرمایید.

8- آیا برای سرعت بخشیدن به فرآیند دریافت سفارش نیازی به تماس تلفنی می باشد؟

خیر،‌ رادیس تجارت به شما اطمینان می دهد که تمامی فرآیندهای پردازش را به سرعت انجام داده و به دست تحویل گیرنده برساند. تماس تلفنی شما کمکی به این فرآیند نخواهد کرد.

9- مبلغ سفارشم را چگونه می توانم پرداخت کنم؟

کاربران رادیس تجارت می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.