کاربر گرامی لطفا قبل از پرداخت به نکات زیر توجه فرمایید:

1- کد ملی، شماره تلفن و مدارک ارسال شده با مدارک تحویلی مطابقت داشته باشد، در غیر اینصورت مبلغ دریافتی عودت داده می شود.

2- به هر کد ملی و شماره تماس فعال در یک سال تنها چهار حلقه لاستیک تعلق میگیرد در صورت عدم رعایت این موضوع مبلغ دریافتی عودت داده می شود.

3- مشخصات کاربر و مشخصات خودرو با تصویر کارت ملی و برگ سبز بارگذاری شده مشابه باشد. در صورت عدم تطابق، سبد خریداری شده ابطال خواهد شد.

4- برای تایید مدارک و گرفتن نوبت تعویض لاستیک ظرف 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته می شود.

5- فروش در این سامانه مخصوص مصرف کنندگان نهایی می باشد و سوء استفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

6- جهت استفاده حداکثری هموطنان عزیز از فروشگاه رادیس ، از ارسال بیش از 2 سری تایر به یک آدرس معذوریم و در صورت مشاهده سفارش بیش از دو مرتبه با یک آدرس ثابت، سفارش شما لغو خواهد شد.

7- کاربر گرامی توجه داشته باشید، با توجه به ارائه لاستیک به نرخ مصوب، فقط با مراجعه به مرکز خدمات فروشگاه در مشهد و تعویض و نصب آن بروی خودروی شما قابل ارائه می باشد و در صورت عدم امکان حضور شما در مرکز خدمات خرید شما لغو می گردد.

تبصره – مشتریانی که داخل استان خراسان غیر از مشهد خرید خود را نهایی می کنند،  پس از تماس با ایشان هماهنگی های لازم، جهت ارائه سرویس تعویض و نصب تایر در شهرستانهایی که همکاران ما جهت انجام این امر طرف قرارداد باشند ارجاع داده میشوند، در صورتی که در شهر مورد نظر نماینده ای وجود نداشته باشد، آدرس دقیق پستی دریافت و برای ایشان ارسال می گردد.

5- فاکتور خرید به آدرس الکترونیکی شما ارسال می گردد.