چه محصولاتی را می‌توانید از رادیس تجارت خریداری کنید؟

رادیس تجارت روزبه‌روز در حال بزرگ‌تر کردن فروشگاه اینترنتی خود است؛ با این حال هم‌اکنون بسیاری از لوازم جانبی ضروری خودرو در رادیس تجارت قابل خریداری است که به بررسی بیشتر آن‌ها می‌پردازیم.

لاستیک خودرو

بهترین لاستیک های خودرو از برند‌هایی همچون لاستیک بارز(لاستیک بارز Barez tire)، لاستیک کویر تایر(Kavir tire)، لاستیک گلدستون(Goldeston)، لاستیک یزد تایر(Yazd tire)، لاستیک پیروزی یا پارس تایر(Pirouzi tire)، لاستیک کیان تایر یا لاستیک البرز(Kian tire)، لاستیک ایران تایر(Iran tire)، لاستیک ایران یاسا(Iran yasa)، لاستیک دنا(Dena tire)، لاستیک تک تایر آذر یا تکتاز تایر(Taktaz tire) و همچنین طیف وسیعی از لاستیک های خارجی، بخشی از لوازم خودرو در رادیس تجارت است.

روغن موتور

بهترین‌های روغن موتور، بخشی از دسته‌بندی لوازم مصرفی خودرو در رادیس تجارت محسوب می‌شود. برندهای معتبری مانند بهران پیشتاز، سرکان، اسپیدی نفت بهران و ایرانول در رادیس تجارت موجود می باشد.

لوازم جانبی خودرو

یکی از متنوع‌ترین بخش‌های فروشگاه رادیس تجارت، گروه لوازم جانبی خودرو محسوب می‌شود که شامل پنج زیر گروه اصلی: لوازم تزئینی خودرو، امنیت خودرو، نظافت و نگهداری خودرو، تیونینگ و تقویت موتور، ابزار خودرو و همچنین سیستم صوتی و تصویری خودرو است. در این بخش می توانید طیف وسیعی از محصولات ایرانی و خارجی را مشاهده و خرید نمایید.

قطعات و تجهیزات آفرود

با توجه به علاقه زیاد جوانان به آفرود سواری و طبیعت گردی، تامین تجهیزات لازم برای ماشین آفرود در رادیس تجارت انجام شده است. با توجه به ضرورت کامل بودن تجهیزات ضروری برای ماشین آفرود شما می توانید تمام آنچه برای تجهیزخودرو آفرود و طبیعت گردی نیاز دارید از رادیس تجارت تهیه نمایید.