نعمت الله کاشانی : کاهش قیمت خودرو در بازار قطعی است

نویسنده:

مدیر سایت

تاریخ ایجاد:

9 اسفند 1398

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام کرد: در آینده نزدیک قطعا قیمت خودرو در بازار کاهش خواهد یافت.

نعمت الله کاشانی نسب اظهار داشت: متاسفانه بازار خودرو ملتهب است اما هیچگونه خرید و فروشی در بازار صورت نمی گیرد زیرا خرید خودرو در توان کسی نیست.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر مردم نگران هستند که اگر اقدام به خرید خودرو کنند قیمت ها نزولی شود و قطعا این اتفاق خواهد افتاد و صد در صد قیمت خودرو نزولی خواهد شد.

وی گفت: پس از افزایش نرخ دلار در مدت اخیر، نرخ دلار و دیگر ارزها در یکی دو روز گذشته شاهد افت بود، همین موضوع در کنار افزایش بیش از حد قیمت خودرو موجب خواهد شد که قیمت خودرو بالاخره روند نزولی به خود گیرد و امیدواریم این اتفاق پیش از آغاز سال 99 محقق شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر قیمت خودرو به حدی بالا رفته که حتی دلالان نیز اقدام به خرید نمی کنند زیرا نگران ارزانی خودرو و زیان خود هستند و این رکود موجب شکستن قیمت ها در بازار خودرو خواهد شد.

کاشانی نسب گفت: تقریبا از یکی دو روز گذشته پس از آنکه قیمت خودرو به اوج رسید روند نزولی قیمت خودرو به صورت جزیی آغاز شده است.

وی گفت: در حال حاضر قیمت خودرو در سایت های اینترنتی درج نمی شود. عدم درج قیمت در سایت های اینترنتی موجب فروکش جنجال و تب و تاب بازار خودرو می شود. درج قیمت در سایت ها موجب ابراز قیمت های متفات و متناقض و سردرگمی مصرف کننده می شود اما در صورت عدم درج قیمت در سایت های اینترنتی مردم برای استعلام قیمت و خرید خودرو به فروشنده و مرجع اصلی مراجعه می کنند. به عبارتی عدم درج قیمت خودرو در سایت های اینترنتی در بهبود جو روانی بازار موثر است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو در پایان گفت: امیدواریم ادامه رکود بازار موجب کاهش قیمت خودرو شود.

نگاهی به کانسپت‌های مرموز بوگاتی که هرگز تولید نشدند
احتمال ریزش قیمت خودرو در روزهای پایانی سال

نوشتن یک دیدگاه